Druk naklejek Poznań - Wysoka jakość materiałów

Wśród proponowanych przez nas produktów są również naklejki (wlepki) reklamowe. To niezwykle tani i efektowny sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów zarówno na swoją markę, jak i produkt czy ofertę. Druk naklejek odbywa się w Poznaniu, przy wykorzystaniu nowoczesnych tuszów i zaawansowanych urządzeń, więc jakość jest utrzymana na najwyższym poziomie, co widać w detalach naszych dotychczasowych realizacji. Rozmiar i format etykiet ustalany jest zawsze indywidualnie z klientem. Dostępny jest szeroki wybór kolorów z palety CMYK, które są żywe, a całość prezentuje się bardzo czytelnie i wyraźnie. Duża szczegółowość to zasługa druku cyfrowego i wysokiej klasy materiałów poligraficznych. Naklejki firmowe stanowią bardzo skuteczny sposób na promocję.

Druk naklejek – Zastosowania

Nasza pracownia poligraficzna w Poznaniu wykonuje druk naklejek, takie produkty mają bardzo wiele zastosowań – między innymi mogą być dodawane do materiałów promocyjnych rozdawanych klientom, np. na targach czy drzwiach otwartych, ozdabiać wnętrze czy stanowić element dekoracyjny i wykończeniowy podczas pakowania zamówień. Naklejki podłogowe samoprzylepne są trwałe i niezawodne (czyszczenie posadzki delikatnymi środkami chemicznymi nie stanowi dla nich zagrożenia). Można wykorzystać je jako drogowskaz dla klientów, aby ułatwić im dotarcie do siedziby firmy, lokalu czy sklepu.

Na etykietach reklamowych mogą pojawić się napisy, logotypy czy grafiki związane z konkretną marką. Udzielamy wsparcia nie tylko podczas realizacji, ale również w trakcie wyboru wykorzystanych materiałów i na etapie tworzenia projektu wzoru. Nasz druk cyfrowy (solwentowy) to gwarancja najwyższej jakości. Zapraszamy klientów z Poznania i okolic do zapoznania się z ofertą.

Skontaktuj się z nami

Druk naklejek Poznań