Druk wielkoformatowy wysokiej jakości - Drukarnia Poznań

Dużą popularnością wśród nośników reklamowych cieszą się banery, plakaty, billboardy i pozostałe produkty tego typu. Wykonujemy wysokiej jakości druk cyfrowy wielkoformatowy w Poznaniu, który bardzo dobrze sprawdza się jako forma reklamy. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i wysokiej jakości tuszów, więc mamy możliwość nadrukowania unikalnych i niezwykle barwnych projektów nawet na bardzo dużej płaskiej powierzchni. Nasze urządzenia pozwalają na druk sublimacyjny i solwentowy. Metody te powoli zaczynają wypierać tradycyjne rozwiązania poligraficzne.

Drukarnia Wieloformatowa Poznań

Stosowana przez nas metoda druku solwentowego i sublimacyjnego najlepiej sprawdza się w realizacjach, które mają zostać umieszczone na zewnątrz – w przestrzeni miejskiej, przy drogach bądź autostradach. Szeroka gama kolorystyczna i nieograniczona wielkość dają duże możliwości w kwestii wykonywanych projektów. Takie rozwiązanie dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie, szczególnie biorąc pod uwagę, że kilkunastometrowe wydruki można później umieścić na nośnikach takich jak banery reklamowe, billboardy czy plakaty jako część większej kampanii promocyjnej. Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Drukarnia wielkoformatowa z Poznania Media-Connect to miejsce, które tworzą doświadczeni, kreatywni pracownicy.

Na czym polega druk solwentowy?

Oferowany druk solwentowy polega na wykorzystaniu atramentu solwentowego, gdzie zamiast wody w składzie pojawia się rozpuszczalnik. Ta technika gwarantuje trwałość wydruku nawet do 7 lat, również przy narażeniu na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ten rodzaj druku najlepiej sprawdza się do prezentowania wielkoformatowych zdjęć i grafik, dlatego często jest wykorzystywany w kampaniach modowych na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Druk wieloformatowy Poznań