FREZOWANIE TWORZYW SZTUCZNYCH

Unikalne sposoby prezentowania marki, produktów czy usług bardziej zwracają uwagę potencjalnych klientów niż klasyczne formy reklamy. Dlatego proponujemy wykonanie artykułów marketingowych z wykorzystaniem nowoczesnych metod – jedną z nich jest frezowanie tworzyw sztucznych realizowane w naszej siedzibie w Poznaniu. To sposób na estetyczne i kreatywne ozdobienie, napisem lu grafiką, różnorodnych produktów czy nawet stworzenie elementów przestrzennych.

Frezowanie tworzyw sztucznych – Poznań

Proponowane frezowanie reklamowe odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, które gwarantują niezwykłą precyzję. W naszym parku maszynowym mamy frezarki, które umożliwiają wykonanie zaokrąglonych czy bardzo szczegółowych kształtów. Dlatego bez problemu da się umieścić nawet najbardziej skomplikowane logo czy grafikę na artykułach marketingowych z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. 

Tak przygotowane materiały reklamowe mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na szybką i elegancką realizację, ale również na pomoc podczas projektowania wzoru czy wyboru konkretnych materiałów.

Frezowanie Dibond

Jednym z polecanych do obrabiania tworzyw jest płyta kompozytowa, na której realizujemy frezowanie dibond – to bardzo dobre rozwiązanie do wykonywania szyldów czy tablic informacyjnych. Materiał ten jest dość tani, a przy tym trwały i podatny na modyfikację.  

Frezowanie PVC

W naszej siedzibie w Poznaniu wykonujemy również frezowanie PVC, które daje ciekawy wizualny efekt i pozwala na tworzenie liter czy liczb o delikatnych krojach. To sprawia, że taki produkt marketingowy będzie przyciągał wzrok. W celu zwiększenia zasięgu reklamy, niektóre z realizacji mogą zostać podświetlone. 

Skontaktuj się znami