Zastosowanie nadruku na drewnie

Polecany druk na drewnie to bardzo estetyczny sposób na dekorowanie produktów przygotowanych z naturalnego surowca. Sprawdza się nie tylko w branży meblarskiej czy przy produkcji artykułów wyposażenia wnętrz, ale również w tworzeniu pamiątek i gadżetów.

Wykonujemy wyraźny nadruk z wykorzystaniem najlepszych tuszów, dzięki czemu zachowuje on trwałość przez długi okres. Podczas realizacji pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów oraz sposobu wykonania (między innymi technika UV), co sprawia, że nasze produkty są trwałe i precyzyjnie przygotowane, tym bardziej, jeśli są wielobarwne i szczegółowe. 

Jakość druku na drewnie

Dbamy o to, żeby każdy nadruk na drewnie wytworzony w naszej pracowni w Poznaniu był estetyczny i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Tak przygotowane produkty można poddawać dalszej obróbce, np. frezowaniu, dzięki czemu zyskują unikalny charakter. 

Zajmujemy się nie tylko realizacją, ale również projektowaniem, więc chętnie pomożemy w tworzeniu ciekawych i nowoczesnych materiałów promocyjnych i dekoracyjnych.

Skontaktuj się znami