Pudełka kartonowe z logo na wymiar

Każda firma zajmująca się tworzeniem wszelkiego rodzaju produktów i ich wysyłką powinna zainwestować w pudełka kartonowe na wymiar z logo. Jest to świetny sposób na sprawienie, by przedsiębiorstwo było rozpoznawalne i zapadało w pamięci. Niezależnie od tego, czy zajmujecie się Państwo produkcją ubrań, kosmetyków, posiłków, czy produktów technologicznych, warto zdecydować się na opakowania na zamówienie, które oferuje nasza firma na terenie Poznania.

Opakowania kartonowe na wymiar – Poznań

Wszystkie stworzone przez nas opakowania kartonowe na wymiar są wykonane starannie i z wysokiej jakości materiału. Każdy produkt jest także w pełni ekologiczny i pozbawiony substancji chemicznych, które mogłyby wpływać negatywnie np. na zapach jedzenia. Nasza oferta obejmuje wszystkie rozmiary, także te nietypowe, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, że otrzymacie zadowalający efekt.
Dbamy o to, by nasze ceny były jak najniższe. Serdecznie zachęcamy do ustalenia dokładnych wytycznych do projektu pudełka na zamówienie z logo. Gwarantujemy w pełni profesjonalną i indywidualną usługę, która pozytywnie wpłynie na reklamę Państwa działalności.

Pudełka kartonowe na wymiar – jakie zalety mają opakowania z logo?

To jedno ze sprawdzonych marketingowych rozwiązań brandingowych. Kartony z nadrukiem zarówno zabezpieczają produkty w trakcie magazynowania, transportowania oraz ekspozycji handlowej, jak i są środkiem przekazu informacji i reklamy. Odpowiednio dobrana kolorystyka i rozmieszczenie danych przyciąga uwagę potencjalnego kupca i może go skłonić do dokonania zakupu.

Oferowane przez naszą drukarnię w Poznaniu na zamówienie pudełka kartonowe na wymiar to:

  • promocja marki – dodanie własnego logo to doskonały sposób na wzmacnianie rozpoznawalności produktu i samego przedsiębiorstwa,
  • budowanie relacji z otoczeniem – spersonalizowany nadruk z ciekawym tekstem i grafiką to świetny sposób na komunikację zewnętrzną skierowaną do docelowej grupy odbiorców,
  • profesjonalny wygląd – opakowania kartonowe na zamówienie skrojone na wymiar podkreślą dbałość o detal i jakość oferowanych produktów,
  • większy zasięg reklamy – pudełka z logo to mobilny nośnik ważnych informacji dla potencjalnego klienta, dzięki któremu można zbudować przewagę konkurencyjną na rynku.

Opakowania z nadrukiem pomagają budować pozytywne skojarzenia wśród klientów i wyróżniać się na rynku. Nasze kartonowe pudełka na wymiar z logo na zamówienie są powszechnie wykorzystywane przez podmioty działające w wielu sektorach i branżach gospodarki narodowej.

Media Connect Poznań – producent katonowych pudełek z logo na zamówienie i wymiar

Oferowane przez nas kartony do pakowania różnorodnych towarów to wytrzymałe, solidne boxy. Proponowane w Poznaniu pudełka na zamówienie z logo na wymiar wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszej technologii poligraficznej.

Skuteczna ochrona przed zabrudzeniem, zabezpieczenie delikatnych artykułów (ceramicznych, porcelanowych, szklanych, elektronicznych itp.) wrażliwych na uszkodzenia, standardowe wymiary oraz nietypowe fasony, atrakcyjna cena – to najważniejsze zalety naszych kartonowych opakowań z logo dostępnych na indywidualne zamówienie. Te wysokiej jakości boxy są przeznaczone do bezpiecznego pakowania i transportu zarówno małych, jak i dużych przedmiotów. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, idealne dla lekkich i cięższych artykułów.

Jako profesjonalny producent naszym klientom proponujemy również możliwość spersonalizowanego wielokolorowego nadruku na pudełkach kartonowych w dowolnej grafice i formie tekstowej. Taka usługa jest wykonywana przy wykorzystaniu nowoczesnych drukarek i maszyn wykrojnikowych, które pozwalają na uzyskanie pożądanego wymiaru. Box z logo na zamówienie pełni zarówno funkcję zabezpieczającą towar podczas wysyłki, jak i świetnie odgrywa rolę marketingowego nośnika informacji i reklamy.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie najpopularniejsze kształty kartonowych pudełek. W Poznaniu oferujemy m.in. płaskie, podłużne oraz małe opakowania do wysyłki dla e-commerce i handlu stacjonarnego.

Zapraszamy do składania zamówień!

Skontaktuj się znami