Wycinanie CNC w drewnie

Usługa polegająca na frezowaniu oraz wycinaniu CNC w drewnie to najszybszy i najprostszy sposób na estetyczną obróbkę materiału. Metoda ta charakteryzuje się wysoką dokładnością do 0,1 mm i można ją stosować także do wszelkiego rodzaju sklejek oraz płyt wiórowych. Jest to świetna propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na ozdobnych grawerach.
Oferowane przez nas na terenie Poznania cięcie CNC w drewnie jest wykonywane za pomocą najnowszego i wysoce zaawansowanego technologicznie sprzętu, który umożliwia tworzenie szczegółowych i precyzyjnych wzorów. Powstałe produkty sprawdzą się idealnie w roli wszelkich banerów, szyldów oraz ozdób ścian, podłóg i mebli.

Cięcie CNC w drewnie

Na proponowaną przez nas usługę wycinania CNC w drewnie, oprócz samej obróbki, składa się także doradztwo w kwestii doboru najlepszego projektu. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie oraz w pełni profesjonalnie i chętnie pomożemy Państwu ustalić wszelkie szczegóły tak, byście byli stuprocentowo zadowoleni z wyniku. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi cięcia CNC w drewnie!

Skontaktuj się znami